YAZILIM

3E

 PROMİMARLIK

Timbertech Buildings Versiyon 91

Spread the love

Timbertech Buildings Versiyon 91

HecoEFG, Heco Schrauben ve SFS bağlantı elemanlarının eklenmesi, Friulsider ankrajlarının eklenmesi, CLT segmentli duvarların dikey derzlerinde kontrplak ve OSB levhaların seçim imkanı, çeşitli ihracatlarda hangi elemanların basılacağını seçme imkanı, ulusal eklerin güncellenmesi Avusturya, Almanya ve Letonya

Timbertech Buildings en son sürümünde şu yeni özellikleri ekledik:

  • HecoEFG, Heco Schrauben ve SFS bağlantı elemanlarının eklenmesi: HecoEFG tarafından üretilen bir dizi bağlantı elemanı, Heco Schrauben e SFS artık mevcuttur. Seçim, plakalar için kısmi dişli vidaları, tam dişli vidaları, çivileri ve vidaları içerir.
  • Friulsider bağlantı elemanlarının eklenmesi: Friulsider bağlantı elemanları artık mevcuttur. Seçim, tutma, ahşap-beton ve ahşap-ahşap çekiş plakaları, ahşap-beton ve ahşap-ahşap köşebentleri içerir.
  • CLT segmentli duvarlar: Paneller arasındaki bağlantıların levhalarının malzemesi olarak artık kontrplak ve OSB’yi seçmek mümkün.
  • İhracat iyileştirmesi: Artık DXF ve IFC ihracatında, metrajlarda ve temeldeki reaksiyonların ihracatında hangi öğelerin yazdırılacağını seçmek mümkün.
  • NA Avusturya, NA Almanya ve NA Letonya güncellemesi: Avusturya, Almanya ve Letonya ulusal ekleri için yük süreleri ve kar ve rüzgar yüküne ilişkin katsayılar güncellendi.
  • Hata düzeltme ve küçük iyileştirmeler.
friulsider1 en
friulsider2 en
heco2 en
Bize Ulaşın
Merhaba...
Size Nasıl Yardımcı olabiliriz?
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram