YAZILIM

3E

 PROMİMARLIK

ELITECAD Architecture 15

Mimari planlama ve bina modelleme yazılımımızın yeni versiyonu, 
günlük işleri hiç olmadığı kadar kolaylaştırır dolayısı ile verimlilik süresini 15 kez 
daha hızlandırır.
elitecad
elitecad
elitecad
elitecad

Vizyonumuz

Amacımız, en son teknolojilerimizle CAD ve inşaat sektörünü aktif ve sürdürülebilir bir şekilde şekillendirmektir. Yenilikler için yaşıyoruz ve müşterilerimize kapsamlı akıllı işlevsellik, yüksek esneklik ve kullanılabilirliğe özel bir odaklanma ile yardımcı olan son teknoloji araçlar sunuyoruz. Günlük işlerde verimlilik ve heyecan, yazılım ürünlerimizle paraleldir.

ELITECAD YAZILIM PORTFÖYÜ

elitecad architecture
ELITECAD Architecture
(İç) mimarlar, planlamacılar ve şehir planlamacıları için BIM süreçlerinde 3B bina modellemesi için profesyonel planlama yazılımı.
elitecad
ELITECAD Styler
Derinlemesine CAD bilgisi olmayan boş temel modellerden bireysel göz alıcılar yaratmak ve sunmak için son teknoloji çözüm.
elitecad
ELITECAD Viwer(PRO)
CAD bilgisi olmadan bile herkes için modeller ve planlar hakkında ayrıntılı bilgi - IFC içe aktarma ücretsiz Görüntüleyiciye dahildir!
elitecad
ELITECAD Mechanics
İnşaat, özel makineler,imalat ve tesis inşaatları için esnek 2D/3D planlama için profesyonel yazılım.
geopac
GEOPAC
GEO DIGITAL tarafından sağlanan, ELITECAD tabanlı raylı belediye trafik yollarının CAD planlaması için modüler, jeodezik yazılım.
elitecad
ELITECAD Viwer(PRO)
CAD bilgisi olmadan bile herkes için modeller ve planlar hakkında ayrıntılı bilgi - IFC içe aktarma ücretsiz Görüntüleyiciye dahildir!

ELITECAD YAZILIMIN AVANTAJLARI

Büyük ve küçük müşteriler de bizimle çalışmanın 
bu avantajlarından yararlanmaktadır.
Her türlü zorluğu seviyoruz.
Görevinizin ne kadar karmaşık olduğu önemli değil, bunun için bir çözümümüz var. Ürünlerimiz en zor gereksinimleri kolaylıkla karşılamaktadır. Tamamen bireysel talepler söz konusu olsa bile, bu zorluğun üstesinden geliyoruz. 
Yazılım için özelleştirilmiş bir eklentiden CAD çekirdeğimize dayalı kendi yazılım ürününüze kadar her zorluğun üstesinden gelmeye hazırız!
Başka hiçbir yerde olmayan kolay ve verimli CAD planlaması.
Günlük planlamanızı daha kolay ve daha verimli hale getiriyoruz. Son derece sezgisel işleme ve akıllı otomatizmlere sahip çeşitli fonksiyonlarımız, ELITECAD kullanıcılarının diğer CAD sistemlerine göre çok daha hızlı ve verimli bir şekilde işlerinde ustalaşmasını sağlar – muhtemelen piyasadaki en hızlı ve kullanıcı dostu çözüm!
Her durumda kişisel hizmetle yardımcı oluyoruz.
Deneme süreniz boyunca ilk ürün tanıtımımızdan ve ücretsiz premium desteğinden her türlü iş durumunda devam eden hizmete kadar - yetkin ve güler yüzlü müşteri hizmeti en yüksek önceliğimizdir. Yetenekli profesyonellerden oluşan ekibimiz, şirketinizin büyüklüğü veya sipariş edilen lisans miktarı ne olursa olsun, sizin için her zaman ekstra yol kat etmeye hazırdır.
Güncellemelerimiz size her zaman gerçek katma değer sağlar.
Faaliyetlerimizde inovasyon çok önemlidir. En son standartlara göre geliştirilmiş, kapsamlı bir şekilde test edilmiş ve yeni özelliklerle sürekli olarak geliştirilmiş son teknoloji ürünler sunuyoruz. Ayrıca, ürün sürümlerimiz basit bir yıllık bazda değil, her zaman gerçek inovasyon üzerine kuruludur, yani sizin için bir güncellememiz olduğunda kesinlikle dikkatinize değer!

ELITECAD ile PAHALI ABONELİKLERE SON

Yazılımlarımız  pahalı abonelik planlarından ve yalnızca birkaç ürünü bir araya getirerek kullanışlı bir çalışma paketi oluşturan devasa fiyatlara sahip portföyler yok. Çok yönlü çözümlerimiz, kullanıcılarımız için en iyi fiyat-performans oranına sahiptir.

ELITECAD ARCHITETCTURE VE MECHANICS  yazılım ürünlerimize kalıcı lisans ve uygun kiralama seçenekleri ile sahip olun.

Genç profesyoneller veya geçici kullanım gibi özel durumlar ve durumlar için esnek tekliflerimiz için bize ulaşın.

Sıkıcı planlamalara Elveda: ELITECAD ile çalışmak eğlencelidir!

Sıkıcı manuel çabalar geçmişte kaldı. Artık sıkıcı toplu değişikliklerle zamanınızı boşa harcamayın, akıllı iş akışlarımız bunu sizin için yapacaktır. 
Yaratıcılığınızı özgür bırakın ve temel görevlere odaklanın. 
Ürünlerimizin kullanıcı dostu çalışması sayesinde projelerinizi rekor sürede tamamlayabilir dolayısı ile  CAD planlamasını heyecan verici bir deneyime dönüştüren benzersiz özelliklerle kendinizi şımartabilirsiniz.
Örneğin, doğrudan entegre VR modumuzdaki etkileşimli sunum, bir düğmeye tıklama ile hayranlık uyandırmaktadır.
starchevron-down
Bize Ulaşın
Merhaba...
Size Nasıl Yardımcı olabiliriz?
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram