YAZILIM

3E

 PROMİMARLIK

RISA 3D
Her Yapı için Çok Yönlü Çözüm
3D analiz ve çok malzemeli tasarımda güvenilir lider
RISAFloor
Çok Katlı Binalar için Temel Araç
Çok Katlı binaları kolaylıkla modelleyin, yükleyin, analiz edin ve tasarlayın.
RISAConnection
Çelik Birleşim Hesapları Kolaylaştırıldı
Çelik birleşimler için tam 3D görselleştirme, tasarım ve raporlama.
ADAPT-Builder
Beton Binalar için Tam Entegre Tasarım
Çok katlı betonarme yapıların analizi ve tasarımı için doğru seçim.

RISACalc'a Merhaba Deyin

Tamamen yeni RISACalc, RISA-3D'nin gücünü ve esnekliğini buluta getirerek mühendislerin tümü sezgisel, web tabanlı bir arayüzde çeşitli malzemeler kullanarak ayrı bileşenler oluşturmasına, yüklemesine ve tasarlamasına olanak tanır.
Daha Fazla Bilgi Alın

Neden Risa Mühendislik
Yazılımları?

Bir pazar lideri olarak RISA, 30 yılı aşkın bir süredir yapısal analiz ve tasarım yazılımı geliştirerek mühendislere her türlü tasarım sorununu çözebilecek araçlar sağlıyor.

Basitleştirilmiş Model Oluşturma

Yapıların daha karmaşık hale gelmesiyle birlikte RISA, modelleme sürecini düzene sokmak için görevlerin ayrılmasını teşvik etmeye devam ediyor ve tam olarak neyin yaratılması gerektiğini karşılayan araçlar sağlıyor.

Tam Entegre İş Akışı

Zamandan tasarruf etmek, hatalardan kaçınmak ve tasarım koordinasyonunu en üst düzeye çıkarmak için bir RISA yazılımından diğerine geometri, yükleme, tasarım bilgileri ve sonuçlarından yararlanın.

Eşsiz Teknik Destek

Bir sorunuz mu var? Destek ekibimiz, yardım etmeye hazır profesyonel mühendislerden oluşmaktadır. Amacımız, yazılımımıza güven aşılarken, başarılı olmanız için sizi araçlarla donatmaktır.

Mühendisler Tarafınfan Geliştirildi

30 yılı aşkın bir süredir yapı mühendisleri tarafından geliştirilen engin endüstri deneyimimiz, müşterilerimizin iş akışlarını iyileştirecek kaliteli yazılımları nasıl sunacağımız konusunda bize benzersiz bir bakış açısı sunuyor.

Esnek Bulut Tabanlı Lisanslama

RISA'nın bulut tabanlı abonelik lisansı, müşterilere sabit bir yıllık maliyet karşılığında fiziksel donanım gerektirmeyen ve yalnızca ara sıra internet bağlantısı gerektiren esnek bir sistem sunar.

Mimarlığın Ötesinde BIM

Birlikte çalışabilirlik artık sadece mimarlar için değil. RISA, mühendislere, doğrudan bağlantılar ve diğer açık formatlar aracılığıyla mühendisler, mimarlar, bağlantı tasarımcıları ve çelik detaycılar ile model bilgisi alışverişinde bulunma yeteneği verir.

Risa Yazılımları Güncel

19/10/2022
ADAPT-PT/RC Sürüm 22.0 çıktı!

ADAPT-PT/RC Sürüm 22.0 çıktı! İki Yönlü Zımabalama Kesme Tasarımı için Drop Başlıkları ve Drop Panellerin Dikkate Alınması ADAPT-PTRC artık drop, drop panel ve döşeme içindeki kritik bölümlerde kolonlar için iki yönlü kesmeyi kontrol ediyor. Bu özellik tüm kodlar için mevcuttur. Aşağıdaki şekilde, 2 No lu Kolon da modellenen bir gömme kapaklı ve bir açılır panelli […]

apartmentmagic-wandcloud-uploaddatabasecalendar-full
Bize Ulaşın
Merhaba...
Size Nasıl Yardımcı olabiliriz?
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram