YAZILIM

3E

 PROMİMARLIK

arcadia bim sistemleri

Arcadia BIM Sistemleri

Mimarlık ve Mühendislik Çözümleri için YAZILIMLAR
 Tüm Yazılımlar
Arcadia BIM Sistemlerinde 
%70'e varan 
İnidirimler

Arcadia BIM Sistemleri

ArCADia BIM sistemlerinin ortaya çıkışı, ArCADiasoft'un proje geliştirmenin tüm aşamalarında tasarımcıların ihtiyaçlarını karşılama felsefesinin mantıklı bir sonucudur. Sistem, kapsamlı bir bina bilgi veri tabanı oluştururken, BIM (Yapı Bilgi Modellemesi) teknolojisi doğrultusunda tasarım süreci boyunca tüm katılımcıları akıllıca destekler ve koordine eder. Uygulamayı kolaylaştırırken ve hızlandırırken tasarımın tüm aşamalarında tam kontrol ve güvenlik sağlar.

ArCADiasoft - İNŞAAT & MÜHENDİSLİK YAZILIMI

İnşaat sektörü için bilgisayar uygulamaları oluşturma konusunda 20 yılı aşkın deneyime ve mimarlar ve mühendisler için 100'den fazla ürüne sahibiz. Programlarımız, yapısal tasarımdan, iç ve tesisat tasarımına, binaların enerji performansının hesaplanmasına, binaların çevrelerinin tasarlanmasına kadar uzanmaktadır.

Arcadia BIM 14 Özellikleri

Yeni Kaçış Yolları 3 modülü
  •  Dinamik koordinat girişinin yeni versiyonu ve bir kurulum penceresi
    dinamik giriş için
  • Kurulumların çizimini kolaylaştırmak için seviye görünümü oluşturmada yapılan değişiklikler.
  •  Genişletilmiş eleman açıklama seçenekleri.
  • Kullanıcı tanımlı 3B görünümle sistem nesneleri ekleme seçeneği.
  • Programın lisanslamasında, ağ lisanslarının tanıtılmasıyla ilgili bir değişiklik.

ArCADiasoft - BIM SİSTEMİ - GENEL BAKIŞ

Bugün, ArCADia BIM yirmiden fazla sektöre özel modüldür. Bunlar, su, kanalizasyon, elektrik, ısıtma vb. için kurulum çözümlerini ve mühendislerin inşa etmesi ve hesaplaması için tasarlanmış programları içerir. Bu programlar ortak bir nesne (bina) veri tabanı kullanır, çeşitli endüstriler arasında tam işbirliğini ve sistem içinde ve dışında bilgi ve proje alışverişini sağlar. ArCADia uygulamaları, kullanıcının Allplan, Archicad veya Revit gibi diğer programlarla işbirliği yapmasına olanak tanıyan IFC format desteğine sahiptir.

ArCADia BIM Sistemleri-Uluslarası Ödüller

arcadia bim sistemeleri
arcadia bim sistemeleri
arcadia bim sistemeleri
arcadia bim sistemeleri
Bize Ulaşın
Merhaba...
Size Nasıl Yardımcı olabiliriz?
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram