YAZILIM

3E

 PROMİMARLIK

arcadia bim sistemleri

Arcadia BIM Sistemleri

Mimarlık ve Mühendislik Çözümleri için YAZILIMLAR
 Tüm Yazılımlar
Arcadia BIM Sistemlerinde 
%70'e varan 
İnidirimler

Arcadia BIM Sistemleri

ArCADia BIM sistemlerinin ortaya çıkışı, ArCADiasoft'un proje geliştirmenin tüm aşamalarında tasarımcıların ihtiyaçlarını karşılama felsefesinin mantıklı bir sonucudur. Sistem, kapsamlı bir bina bilgi veri tabanı oluştururken, BIM (Yapı Bilgi Modellemesi) teknolojisi doğrultusunda tasarım süreci boyunca tüm katılımcıları akıllıca destekler ve koordine eder. Uygulamayı kolaylaştırırken ve hızlandırırken tasarımın tüm aşamalarında tam kontrol ve güvenlik sağlar.

ArCADiasoft - İNŞAAT & MÜHENDİSLİK YAZILIMI

İnşaat sektörü için bilgisayar uygulamaları oluşturma konusunda 20 yılı aşkın deneyime ve mimarlar ve mühendisler için 100'den fazla ürüne sahibiz. Programlarımız, yapısal tasarımdan, iç ve tesisat tasarımına, binaların enerji performansının hesaplanmasına, binaların çevrelerinin tasarlanmasına kadar uzanmaktadır.

Arcadia BIM 12 Özellikleri

Yeni Endüstri Çözümleri
  • İmleçte kayan veri giriş penceresi
  • Komut simgelerinde bulunan öğretici videolar
  • Bir kenardan tek bir duvar yerleştirme
  • Üç boyutlu bir CAD projesi oluşturma
  • Proje incelemesini kaydetme (mp4)
  • PBR doku kitaplığı

ArCADiasoft - BIM SİSTEMİ - GENEL BAKIŞ

Bugün, ArCADia BIM yirmiden fazla sektöre özel modüldür. Bunlar, su, kanalizasyon, elektrik, ısıtma vb. için kurulum çözümlerini ve mühendislerin inşa etmesi ve hesaplaması için tasarlanmış programları içerir. Bu programlar ortak bir nesne (bina) veri tabanı kullanır, çeşitli endüstriler arasında tam işbirliğini ve sistem içinde ve dışında bilgi ve proje alışverişini sağlar. ArCADia uygulamaları, kullanıcının Allplan, Archicad veya Revit gibi diğer programlarla işbirliği yapmasına olanak tanıyan IFC format desteğine sahiptir.

menu-circlecross-circle
Bize Ulaşın
Merhaba...
Size Nasıl Yardımcı olabiliriz?
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram