YAZILIM

3E

 PROMİMARLIK

CYPE Yapısal Tasarım Çözümleri

Cype Mimarlık Çözümleri
Cype Yapısal Tasarım Çözümleri
Cype Elektrik Sistemleri Çözümleri
Cype Sıhhi Tesisat Çözümleri
Cype Akustik ve Enerji Çözümleri
Cype Yangın Koruma Çözümleri
Cype HVAC Çözümleri
Cype ProjeYönetimi Çözümleri
Cype Birlikte Çalışabilirilik Çözümleri
Konut ve Özel Projeler
Sanayi Yapı Türleri
Birleşim Tasarımları
Üretim Çizimleri
Donatı Detaylandırma
Duvarlar
Temeller

CYPECAD

CYPECAD, yangına maruz kalmanın yanı sıra dikey ve yatay kuvvetlere maruz kalan bina ve inşaat işleri için yapıların tasarımı, analizi ve boyutlandırılması için bir BIM uygulamasıdır.
Öğretici Videolar
S.S.S
Daha Fazla Bilgi Alın

CYPE 3D

CYPE 3D, beton, çelik, kompozit beton ve çelik, alüminyum, ahşap veya diğer herhangi bir malzemeden yapılmış elemanlarla üç boyutlu yapıların analizi ve tasarımı için oluşturulmuş çevik ve verimli bir programdır ve bağlantıların (kaynaklı ve kaynaklı) boyutlandırılmasını içerir. haddelenmiş ve kaynaklı çelik I profillerin ve içi boş yapısal bölümlerin cıvatalı bağlantıları) ve taban plakaları, temeller, kazık başlıkları ve şerit ve bağ kirişleri ile temelleri.
Öğretici Videolar
S.S.S
Daha Fazla Bilgi Alın

CYPE Connect

CYPE Connect, çelik eleman bağlantılarına ek olarak ahşap yapı elemanları arasındaki bağlantıları ve çelikten ahşap bağlantıları sonlu elemanlar yöntemini kullanarak modelleyebilir ve analiz edebilir. Bu uygulama OpenSees hesaplama motorunu kullanır.
Öğretici Videolar
S.S.S
Daha Fazla Bilgi Alın

StruBIM Steel

StruBIM Steel, yapısal çelik detaylandırma için BIM modellerinin oluşturulması ve bakımı için geliştirilmiş bir programdır. Bu program, kullanıcıların yapıyı tanımlamak için gerekli öğeleri (kesitler, plakalar, cıvatalar, alın kaynakları ve ankraj) içeren hassas bir BIM modeli oluşturmasına olanak tanır. . Sonuç çıktısı için program, DSTV formatında mağaza çizimleri sağlar.
Öğretici Videolar
S.S.S
Daha Fazla Bilgi Alın

StruBIM Rebar

Open BIM Layout, temel amacı görünümler ve boyutlar oluşturmak ve BIM modellerini (kat planları, yükseklikler, kesitler ve aksonometrik perspektifler) kullanarak teknik çizimlerin yerleşimini sağlamak olan ücretsiz bir bilgisayar aracıdır.
Öğretici Videolar
S.S.S
Daha Fazla Bilgi Alın

StruBIM Embeded Walls

StruBIM Gömülü Duvar, bina ve inşaat işleri için farklı türde gömülü duvarları (betonarme, kazık, mini kazık, çelik levha kazıklar ve genel gömülü duvarlar) tasarlamak ve kontrol etmek için kullanılan bir yazılımdır.
Öğretici Videolar
S.S.S
Daha Fazla Bilgi Alın

StruBIM Foundations

Tanımlanan elemanların yapısal projesi (Kayıt Mühendisi) için analiz, tasarım, kontrol ve teknik çizimleri sağlayarak yapısal elemanları hesaplayan binalar için mühendislik yazılım paketi.
Öğretici Videolar
S.S.S
Daha Fazla Bilgi Alın
Bize Ulaşın
Merhaba...
Size Nasıl Yardımcı olabiliriz?
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram