YAZILIM

3E

 PROMİMARLIK

Cype Profeyoneller için BIM
YAZILIMI

Cype Çözümleri
Cype Programları

Cype Çözümleri

CYPE, çok çeşitli alanlardaki profesyonellere yönelik BIM çözümlerine sahiptir. Uygulama grubu, BIM'deki her uzmanın günlük işlerini kolaylaştıran araçları içerir. İhtiyaçlarınıza en uygun uygulama grubunu seçin ve aşağıdan daha fazlasını öğrenin:
cype
MİMARLIK ÇÖZÜMLERİ
CYPE Architecture gibi BIM Essentials CYPE paketindeki programlar, yazılımın sağladığı hem pratiklik hem de üretkenlik sayesinde kullanıcıların bir mimari proje geliştirirken tüm yaratıcılıklarını ifade etmelerine olanak tanır.
cype
YAPISAL TASARIM ÇÖZÜMLERİ
Dünya çapında binlerce teknik ofis ve kamu kuruluşu tarafından yapısal tasarım için kullanılan CYPE yazılımı, analizlerde maksimum güvenilirliği garanti eder ve kullanıcıların proje için teknik ve ekonomik çözümler ...
cype
ELEKTRİK TESİSAT ÇÖZÜMLERİ
CYPELEC yazılım paketi, elektrik tesisatları için tüm yerleşim, tasarım, analiz ve boyutlandırma işlemlerinin yürütülmesini basitleştirir.
Elekrik Tesisat Çözüm. Gidin
cype
SIHHİ TESİSAT ÇÖZÜMLERİ
CYPE'nin inşaat projelerinde sıhhi tesisat sistemlerinin geliştirilmesine yönelik araç paketi, düzenleyici ve teknik kriterlere göre doğru tasarımı sağlarken BIM modellemesinin en iyilerini birleştirir.
Sıhhi Tesisat Çözüm. Gidin
cype
ENERJİ VE AKUSTİK ÇÖZÜMLERİ
Mühendisler, CYPE'nin binaların akustik ve enerji simülasyonu yazılımını kullanarak bina sakinlerinin konforunu sağlayabilir ve enerji tüketimlerini azaltabilir.
Enerji ve Akustik Çözüm. Gidin
cype
YANGIN KORUMA
CYPE , koruma sistemlerinin tasarımından söndürme ağlarının boyutlandırılmasına ve dinamik simülasyonların yürütülmesine kadar, bir yangından korunma projesinin farklı ihtiyaçlarına yönelik araçlar içerir.
Yangın Koruma Çözüm. Gidin
cype
ISITMA-SOĞUTMA ÇÖZÜMLERİ
 CYPE sistemleri ile iklimlendirme projelerinden sorumlu uzman, ısıl yüklerin hassas hesaplarına ulaşabilir, ısıtma, havalandırma ve iklimlendirme sistemlerini bileşenleri ile birlikte tasarlayabilir ve ....
Yangın Koruma Çözüm. Gidin
cype
TELEKOM SİSTEMLERİ ÇÖZÜMLERİ
CYPE, altyapı tasarımından wifi ağ optimizasyonuna kadar telekomünikasyon projeleri için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.
Telekom Sistemleri Çözüm. Gidin
cype
PROJE YÖNETİMİ
CYPE, kullanıcılara proje yönetimi, iş kontrolü ve detaylandırma metrajları oluşturmaya adanmış bir dizi yazılım sunar.
Proje Yönetimi Çözüm. Gidin
cype
BİRLİKTE ÇALIŞABİLİRLİK ÇÖZÜMLERİ
CYPE, Açık BIM teknolojisine bağlıdır ve farklı uygulamalar ve platformlar arasında birlikte çalışabilirliği desteklemek için farklı araçlar geliştirmiştir.
Birlikte Çalışabilirlik Çözüm. Gidin
Bize Ulaşın
Merhaba...
Size Nasıl Yardımcı olabiliriz?
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram