YAZILIM

3E

 PROMİMARLIK

Mimarlık Çözümleri

Cype Mimarlık Çözümleri
Cype Yapısal Tasarım Çözümleri
Cype Elektrik Sistemleri Çözümleri
Cype Sıhhi Tesisat Çözümleri
Cype Akustik ve Enerji Çözümleri
Cype Yangın Koruma Çözümleri
Cype HVAC Çözümleri
Cype ProjeYönetimi Çözümleri
Cype Birlikte Çalışabilirilik Çözümleri
Mimari Modelleme
Arazi Modelleme
Yapısal Elemanlar
Çakışma Kontolü
Grafik Dökümantasyon
BIM Metraj Çıkarma

CYPE ARCHITECTURE

Mimari modelleme, çoğu BIM projesinde ilk adımdır. Bu aşamada bina konsepti şekillenmeye başlar ve binanın mekanları, kullanımları, ergonomisi, konfigürasyonu ve estetiği oluşturulur. CYPE yazılımı içinde bu görev, profesyonellerin eskiz aşamasından ayrıntılı bir BIM modelinin geliştirilmesine kadar bir mimari model geliştirmesine olanak tanıyan CYPE Architecture içinde gerçekleştirilir.
Öğretici Videolar
S.S.S
Daha Fazla Bilgi Alın

Open BIM SITE

Open BIM Arazi, bir proje sahasının başlangıç koşullarını tanımlamaya yönelik ücretsiz bir uygulamadır. Bu aracı kullanarak, kullanıcılar modellerin coğrafi konumunu belirleyebilir, farklı harita türlerini yönetebilir, topografik yüzeylere girebilir ve parseller ve binalar gibi siteye özgü öğeler ekleyebilir.
Öğretici Videolar
S.S.S
Daha Fazla Bilgi Alın

Open BIM Yapı Sistemler

Open BIM Yapı Sistemleri, binaların dış kabuğunu ve iç bölmelerini oluşturan yapı sistemlerinin teknik özelliklerini tanımlamaya yarayan bir araçtır.
Öğretici Videolar
S.S.S
Daha Fazla Bilgi Alın

Open BIM Model Kontrolü

Open BIM Model Checker, BIM modellerini analiz etmek ve denetlemek için geliştirilmiş bir uygulamadır. Bu programın amacı, kullanıcıların modellerdeki sorunları tespit etmelerine, farklı disiplinler arasındaki çakışmaları bulmalarına ve proje belgelerine hızlı ve kolay bir şekilde başvurmalarına yardımcı olmaktır.
Öğretici Videolar
S.S.S
Daha Fazla Bilgi Alın

Open BIM Layout

Open BIM Layout, temel amacı görünümler ve boyutlar oluşturmak ve BIM modellerini (kat planları, yükseklikler, kesitler ve aksonometrik perspektifler) kullanarak teknik çizimlerin yerleşimini sağlamak olan ücretsiz bir bilgisayar aracıdır.
Öğretici Videolar
S.S.S
Daha Fazla Bilgi Alın

Open BIM Metraj

Open BIM Quantities, IFC standardı kullanılarak tanımlanan BIM modellerine dayalı olarak miktarları ayıklamak ve metraj listeleri oluşturmak için bir araçtır.
Öğretici Videolar
S.S.S
Daha Fazla Bilgi Alın
Bize Ulaşın
Merhaba...
Size Nasıl Yardımcı olabiliriz?
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram