YAZILIM

3E

 PROMİMARLIK

radimpex software
 • Radimpex Software

  Radimpex Software

  İnşaat Mühendisleri İçin Profesyonel Yazılım Olanakları
  Radimpex
 • Tower

  Her tür beton, çelik ve ahşap yapının statik ve dinamik analizi ve tasarımı için profesyonel yapısal analiz yazılımı.
  Tower
 • ArmCAD

  Donatı çubukları ve hasır donatıların otomatik imalat ve kesim planları ve optimizasyonu için profesyonel donatı detaylandırma yazılımı.
   Armcad
 • Metal Studio

  Çelik yapıların profesyonel çizimleri, ayrıntılı özellikleri, özetleri ve imalat çizimleri için yazılım.
  Metal Studio

RADIMPEX HAKKINDA

Radimpex Software, 1989'dan bu yana inşaat mühendisliği için özel olarak profesyonel yazılımlar geliştiren bir şirkettir. Tower, ArmCAD, Metal Studio ve NormaBase programlarını, hem modern trendleri takip ederek hem de özgün ve benzersiz çözümler bularak deneyimli uzmanlardan oluşan bir ekip tarafından sürekli olarak geliştirilmektedir.

Kullanımı Kolay ve Hızlı

Bizi belirleyen temel özellikler ve öncelikler, geleneksel olarak yakın işbirliğine, kaliteli teknik desteğe ve programları yeni gereksinimlere uyarlama isteğine yansıyan kullanıcıların özenidir. Bu sayede her zaman kullanımı kolay, çalışması hızlı ve hedefe hızlı bir şekilde ulaşan son teknoloji ürünü yazılımlar oluşturduk.

Yazılımımızın geniş bir kullanım yelpazesine sahip olması, farklı kullanımlara ve her projenin özel gereksinimlerine uyarlanabilmesinde, kullanıcılarla kaliteli işbirliği ve üst düzey uzmanların bilgi ve deneyimleri etkili olmuştur. Programlarımız mühendisler tarafından mühendisler için yapılmıştır, bu nedenle ana özellikleri verimlilik ve optimalliktir.

Dünya Çapında Kullanılan ve Kabul Edilen Yazılım

Kullanıcılarımızın zengin referans listesinde, dünya çapında birçok büyük ve önemli tesisi tasarlamak ve inşa etmek için programlarımızı kullanan İnşaat Mühendisliği fakülteleri, bilimsel araştırma enstitüleri ve çok sayıda tasarım şirketi ve bürosu bulunmaktadır.

Müşterilerimiz

Radimpex Yazılımını Tercih 
Eden Mühendislik Ofisleri
Bize Ulaşın
Merhaba...
Size Nasıl Yardımcı olabiliriz?
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram