YAZILIM

3E

 PROMİMARLIK

APF Mühendislik  Yazılımları

APF Mühendislik 
Yazılımları

Ahşap , Betonarme ve Geoteknik 
Mühendisliği İçin Programlar
APF WOODJOINT
Ahşap Yapılar İçin Birleşim Hesap Programı

Ahşap yapılardaki ahşap bağlantı noktalarını tasarlayın, kontrol edin ve optimize edin. APF WoodJoint, geleneksel marangozluk bağlantılarının ve metal plakalı modern çivili, vidalı veya cıvatalı bağlantıların analizine ve tasarımına yardımcı olur.

APF WoodJoint, Eurocode 5'e (EC5) göre geleneksel marangozluk birleşimleri veya modern ahşap bağlantılar (çivili, vidalı, cıvatalı) tasarlamanıza olanak tanır.

Yazılıma Gidin
APF WOODTRUSS
Ahşap Kafes Kirişler için Hesap Programı

APF WooTruss ile Ahşap kafes kiriş boyutlarını tasarlayın, kontrol edin ve optimize edin. APF WoodTruss, ahşap çerçeve kafes kirişlerin (Kral direk, Kraliçe direk, Fink, Howe, Eğlence, Makas) analizine ve tasarımına yardımcı olur.

Yazılıma Gidin
APF WOODBEAM
Ahşap Kirişler için Hesap Programı

Ahşap kiriş boyutlarını tasarlayın, kontrol edin ve optimize edin. APF WoodBeam, ahşap çatı kirişleri, çok açıklıklı kirişler, döşeme kirişleri ve ahşap kolonların yapısal hesaplama analizine ve tasarımına yardımcı olur

Yazılıma Gidin
APF WOOPANEL
Ahşap Kirişler için Hesap Programı

Ahşap panel boyutlarını tasarlayın, kontrol edin ve optimize edin. APF WoodPanel, zemin, duvar ve çatılar için XLAM ahşap panel çerçevelerinin analizine ve tasarımına yardımcı olur.

APF WoodPanel, Eurocode 5'e (EC5) göre ahşap levhalar (XLAM veya CLT) tasarlamanıza olanak tanır.

Yazılıma Gidin
APF PLANEFAILURE
Şev stabilitesi için Geoteknik Analiz yazılımı

APF PlaneFailure, Eurocode 7'ye göre bir kaya şevinde düzlem hatası (tek bir düzlemsel yüzeyde kaymadan kaynaklanan hata) ve kama stabilitesi analizi (iki süreksizliğin kesişimi ile tanımlanan bir kaya kamasının kayması) için analiz yapmanızı sağlar. (EC7).

Yazılıma Gidin
APF FIRERATING-C
YANGINA DAYANIKLI TASARIM YAZILIMI

Normal ve öngerilmeli betonarme bölümlerin yangına dayanıklılığının tasarımı ve doğrulanması. Yangın şartlarında (eksenel kuvvet, eğilme, kesme, burulma) direncin kontrol edilmesi.

Yazılıma Gidin
Bize Ulaşın
Merhaba...
Size Nasıl Yardımcı olabiliriz?
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram