YAZILIM

3E

 PROMİMARLIK

LIRA YAZILIMLARINDA ÖNEMLİ GELİŞME

Spread the love

LIRA YAZILIMLARINDA ÖNEMLİ GELİŞME

Size harika haberler vermekten mutluluk duyuyoruz! 😊
Bina yapılarının tasarlanması ve hesaplanmasına yönelik LIRA-SAPR yazılım kompleksinin geliştirilmesinde 60 başarılı yılı kapsayan zengin bir geçmişe sahip olan uluslararası şirket “Liraland Group”, temel yazılım ürünlerini yeniden markalaşmayı seçti. Özellikle “LIRA-SAPR”, “LIRA-FEM”e dönüştü ve “Sapfir”, “LIRA-CAD” olarak yeniden doğdu.
Peki bu değişiklik neden ❓

Bildiğiniz gibi şirketimiz 27 ülkede 50.000’den fazla kişiden oluşan bir kullanıcı tabanı oluşturdu. Küresel varlığımızı genişletmeye ve giderek daha fazla uluslararası müşteri kitlesine hizmet etmeye devam ederken, program adlarımızı uluslararası standartlarla uyumlu hale getirmenin öneminin farkına vardık.

Sonuç, FEA ve BIM teknolojisinde önemli ölçüde ilerleyen, yapısal güç, stabilite ve bilgisayar destekli tasarımın sayısal analizinde uzmanlaşmış, uygun bir şekilde adlandırılan “LIRA-FEM”dir. Temel Avrupa inşaat Kodlarını desteklemektedir ve Avrupa standartlarına uygunluğu sürdürme taahhüdümüz değişmez.

“LIRA-FEM” ile yüksek binalardan geniş yapılara, kulelere, direklere, silolara ve çeşitli şekillerdeki kaplamalara kadar çeşitli bina yapılarını hesaplamak için gerekli araçlara sahip olursunuz.
“LIRA-CAD” ise mühendislik ve mimari tasarım çözümleri için tasarlanmış, titizlikle tasarlanmış bir yazılımdır. Archicad, Allplan, Tekla, Revit ve Rhino gibi çağdaş BIM sistemleriyle sorunsuz bir şekilde bütünleşen kapsamlı bir araç seti ile donatılmış, dokümantasyon ve çizimler oluşturmaya yönelik kapsamlı yeteneklerle sizi güçlendirir.

Temelde, “LIRA-FEM” ve “LIRA-CAD” küresel kullanıcı tabanımız için yeni bir fırsatlar ve yenilik çağını başlatıyor. Bu ürünler gelişmiş özellikler sunar ve uluslararası standartlarla uyumludur, böylece dünya çapındaki mühendis ve mimarların çeşitli ihtiyaçlarına daha iyi hizmet verir.

Bize Ulaşın
Merhaba...
Size Nasıl Yardımcı olabiliriz?
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram