YAZILIM

3E

 PROMİMARLIK

CYPE BIM yazılımları artık Türkiye’de

Spread the love

İspanya menşeli Dünyanın önde gelen Mühendislik, Mimarlık ve BIM yazılımları üreticisi CYPE artık Türkiye’de.

CYPE YAZILIMLARI HAKKINDA BİLGİ

CYPE, Mimarlık, Mühendislik ve İnşaat profesyonelleri için teknik yazılım geliştiren ve dağıtan bir firmadır.

CYPE’nin yolculuğu, 1983 yılında, kendi ihtiyaçlarını ve müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için bilgisayar uygulamalarının geliştirilmesini motive eden mühendislik ve yapısal analiz alanındaki yoğun bir faaliyetle başladı. Bu programların başarısı, şirketin faaliyetlerini teknik yazılımların geliştirilmesi, ticarileştirilmesi ve dağıtımına yoğunlaştırmasına yol açtı; en başından beri Vicente Castell Herrera tarafından denetlenen ve yönetilen.

Dünya Genelinde 120.000’den Fazla Kullanıcı

Bu çalışmanın bir sonucu olarak CYPE, ele alınan çok çeşitli vicdan muhasebesi, sonuçların güvenilirliği ve yönetilebilme kolaylığı nedeniyle öne çıkan çeşitli programlar sunarak sektörde lider bir konuma sahiptir. , Avrupa, Amerika, Afrika, Okyanusya ve Asya’ya yayılmış 120.000’den fazla kullanıcıyla. Müşterileri arasında şehir meclisleri ve bakanlıklar ile teknik kontrol kuruluşları, üniversiteler ve profesyonel ofisler bulunmaktadır.

Cype Yazılımları ile Neler Yapılabiliyor?

Bize Ulaşın
Merhaba...
Size Nasıl Yardımcı olabiliriz?
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram