YAZILIM

3E

 PROMİMARLIK

CivilFEM 2021 VERSİYONU

Spread the love

CivilFEM 2021 VERSİYONU

Marc tarafından desteklenen CivilFEM 2021’in Yeni Sürümü

9 Temmuz 2021

İnşaat, yapı ve jeoteknik mühendisliği için genel amaçlı sonlu elemanlar yazılımı.

Madrid, İspanya – (Temmuz 2021) – İnşaat mühendisliği alanında 35 yıldan fazla deneyime sahip uzman bir inşaat mühendisliği Bilgisayar Destekli Mühendislik (CAE) şirketi olan Ingeciber S.A., bugün, Marc tarafından desteklenen CivilFEM 2021’in yeni sürümünü duyurdu.

Marc tarafından desteklenen CivilFEM 2021, müşterilere inşaat, yapısal ve jeoteknik mühendisliği için en zorlu tasarım zorluklarını çözme ve daha kısa sürede simülasyonla daha fazlasını yapma gücü veren yeni ön işleme ve son işleme araçlarımıza iyileştirmeler getiriyor.

IFC formatındaki dosyaların içe aktarılmasının dahil edilmesiyle BIM birlikte çalışabilirliğini vurgulamaya değer. Ek olarak, EN 1994-1-2’ye göre yüksek sıcaklıkta yapısal malzeme özellikleri için geometriler arasında ortak kenarları elde eden bir kesit boole işlemi, otomatik uyumlu ağ oluşturma ve Gerilme-Gerilme yasası gibi birkaç yeni ön işleme aracı dahil edilmiştir.

CivilFEM 2021 ayrıca, inşaat süreci analizi için yayların etkinleştirilmesi ve devre dışı bırakılması, yeni termal-yapısal güçlü kuplaj analizi, çatlama gerilimi için sıcaklık bağımlılığı, katılar 2D için katı kesit sonuçları (kuvvetler ve momentler hesaplaması) gibi son işlemlerde büyük iyileştirmeler sunar. , yapısal malzemeler için kullanıcı Tasarım Gerilme-Gerilme yasaları ve çeşitli kullanılabilirlik iyileştirmeleri.

Marc tarafından desteklenen CivilFEM, Ingeciber ve dünya çapındaki distribütörlerinden temin edilebilir. Ürün paketi ayrıca MSCOne belirteci tabanlı erişim sistemi aracılığıyla da mevcuttur.

Yeni olayları daha derinlemesine keşfetmek için lütfen Marc tarafından desteklenen CivilFEM 2021 web seminerimizi izleyin veya daha fazla bilgi için sürüm notlarına bakın.

Ingeciber A.Ş. Hakkında | CivilFEM

Ingeciber, CivilFEM’in bir CAE uzman şirket geliştiricisi ve uluslararası küresel liderlerden simülasyon yazılımı ve teknik eğitim, destek ve danışmanlık gibi ilgili hizmetlerin tedarikçisidir. Dünya çapında çok çeşitli şirketler, akademisyenler ve profesyoneller, sektörde öncü bir CAE şirketi olan İngeciber teknolojisini kullanıyor. Ek bilgi için lütfen ziyaret edin: www.civilfem.com ve www.ingeciber.com.

MSC’nin doğrusal olmayan yapısal analiz çözümü Marc tarafından desteklenen CivilFEM, tüm inşaat sektörlerinde gelişmiş analiz için kullanılan güçlü ve çok yönlü bir programdır. Zengin araç seti ve benzersiz yetenekleri, inşaat, barajlar, adli yapısal analiz, sismik tasarım, jeoteknik, zemin-yapı etkileşimi ve kaya ve zemin mekaniği analizleri için analiz modellerinin oluşturulmasını kolaylaştırır. İnşaat mühendisliği ekipleri tarafından yenilikçi yeni tasarımları doğrulamak ve temeller, tüneller, madenlerden petrol ve gaz varlıklarına, enerji santralleri ve gökdelenlere kadar büyük altyapı projelerinin güvenliğini analiz etmek için kullanılır.

CivilFEM, AB ve diğer ülkelerde Ingeciber, S.A.’nın tescilli ticari markasıdır. Diğer tüm marka adları, ürün adları veya ticari markalar ilgili sahiplerine aittir.

Hexagon Hakkında | MSC Yazılımı

Hexagon, sensör, yazılım ve otonom çözümlerde dünya lideridir. Endüstriyel, üretim, altyapı, güvenlik ve mobilite uygulamalarında verimliliği, üretkenliği ve kaliteyi artırmak için verileri çalışmaya koyuyoruz.

Teknolojilerimiz, kentsel ve üretim ekosistemlerini giderek daha fazla birbirine bağlı ve özerk olacak şekilde şekillendiriyor ve ölçeklenebilir, sürdürülebilir bir gelecek sağlıyor.

Hexagon’un Manufacturing Intelligence bölümünün bir parçası olan MSC Software, on orijinal yazılım şirketinden biridir ve ürün üreticilerinin simülasyon yazılımı ve hizmetleriyle mühendislik yöntemlerini geliştirmelerine yardımcı olma konusunda dünya lideridir. mscsoftware.com adresinde daha fazla bilgi edinin. Hexagon’un Manufacturing Intelligence bölümü, üretimi daha akıllı hale getirmek için tasarım ve mühendislik, üretim ve metrolojiden gelen verileri kullanan çözümler sunar.

Hexagon (Nasdaq Stockholm: HEXA B) 50 ülkede yaklaşık 21.000 çalışana ve yaklaşık 3,9 milyar EUR net satış rakamına sahiptir. hexagon.com adresinde daha fazla bilgi edinin ve bizi @HexagonAB takip edin.

Bize Ulaşın
Merhaba...
Size Nasıl Yardımcı olabiliriz?
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram