YAZILIM

3E

 PROMİMARLIK

ArCADia Dağıtım Panosu Tasarım Programı

Tek hat devre şemaları oluşturmak için gerekli teknik belgeler.
330 €
198 €+KDV
% 40 indirim

ArCADia Dağıtım Panosu Tasarım Programı

Program, tek hat devre şemaları üretmek için gereken profesyonel teknik belgelerin geliştirilmesine olanak tanır. Program, hem ağ tasarımcıları hem de elektrik ve güç sistemleri tasarımcıları ile elektrik mühendisliği endüstrisinde çalışan tüm insanlar için tasarlanmıştır.

Dağıtım Panosu Tasarım programı, tasarlanmış bir şalt cihazının veya herhangi bir devre şemasının bir diyagramını oluşturmak ve temel teknik hesaplamaları yapmak için kullanılabilir. Kapsamlı düzenlenebilir kitaplık, özel parametrelerle elektrik sistemlerini kolayca tasarlamanıza olanak tanır.

Bu modül, ArCADia BIM programının yeteneklerini gelişmiş işlevlerle genişletir; bu, bina modelleme seçeneklerinin bir kısmının ArCADia BIM programında mevcut olduğu anlamına gelir.
ArCADia Dağıtım Panosu Programı

Dağıtım Panosu Tasarım  Programının Gelişmiş Özellikleri

  • Hücreler için tek hatlı şematik diyagramların hızlı ve verimli tasarımı. Dağıtım panolarının gerçek görünümlerinin otomatik olarak oluşturulması. Kontrol sistemleri oluşturma imkanı.
  • ArCADia-ELEKTRİK TESİSATI PROGRAMI  katmanı kullanılarak tasarlanmış bir dağıtım paneli şemasının otomatik olarak oluşturulması.
  • Elektrikli cihazlar, aletler ve elektrikli cihaz sembollerinden oluşan bir veri tabanı (Kam anahtarları, Frekans invertörleri, Yumuşak yolvericiler, Sigortalar, Voltaj bobinleri). Genişletilmiş elektrikli ekipman kütüphanesi (Legrand, Moeller, Schneider, Hager, ABB, Jean Muller).
  • Bir dağıtım panosunun gerçek bir görünümünü oluşturma ve elektrikli cihazları yerleştirme imkanı.
  • 3B görünümde oluşturulan dağıtım panolarının önizlemesi.

Neden ArCADia Elektrik Tesisatı Programı?

  • Elektrikçiler için bir binadaki kurulum projesini BIM teknolojisine uygun olarak çizmeye izin veren az sayıda CAD/CAE çözümünden biri.
  • BIM teknolojisinde çalışmanın sayısız avantajı: diğer yapı elemanlarıyla çarpışmaların otomatik kontrolü, gelişmiş 3D önizleme, IFC formatına aktarma.
  • DWG formatı için tam destek.
1 AY FULL SÜRÜM DEMO PROGRAMINI İNDİRİN
DEMO İNDİRİN
PDF Dökümanını İndirin
 PDF

ArCADia BIM modüllerinin Yüklenme Durumu

Ek Modüller Temel Modüller Yüklenmeden Çalışmaz
İlk Olarak ArCADia Temel Yazılımlarından ArCADia, ArCADia Plus veya ArCADia LT yazılımını yükleyin
Temel Yazılımlar Yüklendikten sonra ,Mimarlık, Elektrik Tesisatı, Sıhhi Tesisat, Mühendislik Modüllerini yükleyebilirsiniz.
Demo kurulumlarında  Tüm Modüller otomatik olarak yüklenir.
DEMO İNDİRİN
Bize Ulaşın
Merhaba...
Size Nasıl Yardımcı olabiliriz?
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram