YAZILIM

3E

 PROMİMARLIK

Telekom Şebeke Programı

Harici telekomünikasyon şebekelerinin tasarımları
...... €
..... €+KDV
% 50 indirim

 Telekom Şebeke Programı

ArCADiaTELECOMMUNICATIONS NETWORKS modülü, güzergah boyunca harici telekomünikasyon ağlarının tasarlanmasını sağlar: ilk dağıtım çerçevesi (ilk kablo ucu: dağıtım çerçevesi, harici kabin, kablo kutusu) - telekomünikasyon hattı güzergahı - uç dağıtım çerçevesi (hatın son kablo sonu: dağıtım çerçevesi, harici kabin, kablo kutusu, binada kablo sonlandırma) ve ayrıca seçilen bileşenlere ayrılmasıyla ağın herhangi bir konfigürasyonu.

Bu modül, ArCADia BIM programının yeteneklerini gelişmiş işlevlerle genişletir; bu, bina modelleme seçeneklerinin bir kısmının ArCADia BIM programında mevcut olduğu anlamına gelir: ArCADia LT, ArCADia, ArCADia PLUS
ArCADia Telekom Şebeke Programı

ArCADia Telekom Şebeke Programının Gelişmiş Özellikleri

ArCADia Telekom Şebeke Programı
  • Önerilen veya tanımlanmış bir mevcut telekomünikasyon altyapısı kullanılarak birincil ve ikincil yeraltı kablo sistemlerinin, kablo boru hatlarının, havai hatların, fiber optik ve bakır medya kablolarının (telekomünikasyon ve koaksiyel kablolar dahil) tasarımı.
ArCADia Telekom Şebeke Programı
  • Bir kablonun tasarlanmış ayrı bölümlerinin, seçilen bir kablo hattının ve tasarımın geri kalan bileşenlerinin bağlantılarının doğrulanması.
ArCADia Telekom Şebeke Programı
  • Zayıflama analizi, kablo bölümleri listeleri, kablo güzergahı açıklaması, birincil ve ikincil kablo kanalı sistemi bölümlerinin listesi gibi hesaplama raporlarının oluşturulması.
ArCADia Telekom Şebeke Programı
  • Kablo güzergah şemalarının oluşturulması, birincil kablo kanalı sistemi şeması, kablo boru hattı, proje malzemelerinin veya seçilen hat malzemelerinin listesi.
ArCADia Telekom Şebeke Programı
  • Seçilen nesne veya bir grup nesne için bir rapor.
  • Malzeme listesinin maliyet tahmin programına aktarılması

Neden ArCADia Elektrik Tesisatı Programı?

  • Elektrikçiler için bir binadaki kurulum projesini BIM teknolojisine uygun olarak çizmeye izin veren az sayıda CAD/CAE çözümünden biri.
  • BIM teknolojisinde çalışmanın sayısız avantajı: diğer yapı elemanlarıyla çarpışmaların otomatik kontrolü, gelişmiş 3D önizleme, IFC formatına aktarma.
  • DWG formatı için tam destek.
1 AY FULL SÜRÜM DEMO PROGRAMINI İNDİRİN
DEMO İNDİRİN
PDF Dökümanını İndirin
 PDF

ArCADia BIM modüllerinin Yüklenme Durumu

Ek Modüller Temel Modüller Yüklenmeden Çalışmaz
İlk Olarak ArCADia Temel Yazılımlarından ArCADia, ArCADia Plus veya ArCADia LT yazılımını yükleyin
Temel Yazılımlar Yüklendikten sonra ,Mimarlık, Elektrik Tesisatı, Sıhhi Tesisat, Mühendislik Modüllerini yükleyebilirsiniz.
Demo kurulumlarında  Tüm Modüller otomatik olarak yüklenir.
DEMO İNDİRİN
Bize Ulaşın
Merhaba...
Size Nasıl Yardımcı olabiliriz?
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram