YAZILIM

3E

 PROMİMARLIK

FRP Designer

Betonarme Kolonların ve Kirişlerin FRP ile Güçlendirilmesini Tasarlamak için Yazılım
TBDY2018 DESTEĞİ
genel bakış

FRP laminatlarla güçlendirilmiş betonarme elemanların mukavemetini hesaplayın

FRP Designer, FRP laminatlarla güçlendirilmiş betonarme elemanların gücünü hesaplayarak betonarme kolonların ve kirişlerin FRP ile güçlendirilmesini tasarlamak için verimli bir çözüm sunar.

Özellikle yazılım, betonarme elemanların eğilme ve kesme kapasitelerini önce FRP laminat güçlendirmesi olmadan ve ardından kullanıcı tarafından belirtilen FRP laminatlarla güçlendirme ile hesaplar. Bu şekilde yazılım, betonarme bir elemanın eğilme ve kesmeye karşı güçlendirilmesini tasarlamak ve ayrıca çeşitli FRP laminat türleri ile güçlendirmenin etkilerini değerlendirmek için bir araç sağlar.

Mevcut elemanların geometri, demir donatı malzemeleri, yükler ve kodla ilgili parametreler gibi özellikleri, kullanıcı dostu bir görsel arayüz kullanılarak kolayca tanıtılabilir.

Yazılımda ticari olarak temin edilebilen çok çeşitli FRP laminatlar bulunurken, kullanıcı özel FRP laminat tiplerini tanıtabilir. Köşelerin yarıçapı, FRP katmanlarının sayısı vb. gibi FRP sarma ile ilgili parametreler de programa kolayca girilebilir.

201k

DEMO İNDİRİN

FRP Designer

Kolay kullanım Özellkleri, Kod Destekli Tasarım Özellikleri, Nonlinear Analiz çözüm desteği

KOD DESTEĞİ

Mevcut üç koda göre kolayca hesaplama yapabilme

RAPORLAMA

Güçlendirilmiş Elemanların kapasite hesaplamalarının tam raporu

KOLAY SONUÇLAR

Herhangi bir Windows uygulamasına kopyalanacak sayısal ve grafik sonuçlar
demo indirin
FRP güçlendirmeli ve güçlendirmesiz mevcut bir elemanın eğilme ve kesme kapasitesi, mevcut üç koda göre FRP Designer tarafından kolaylıkla hesaplanabilir. Avrupa Eurocode 8 (Bölüm 3) ve FIB 90, Amerikan ACI 440/ACI 318 ve İtalyan CNRT-DT 200 / NTC 18. (Amerikan Kodu ile Türk Kodu Aynıdır)
FRP güçlendirmeli ve güçlendirmesiz mevcut bir elemanın eğilme ve kesme kapasitesi, mevcut üç koda göre kolayca hesaplanabilir.
film-playpictureusers
Bize Ulaşın
Merhaba...
Size Nasıl Yardımcı olabiliriz?
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram