YAZILIM

3E

 PROMİMARLIK

Hızlı, kolay ve verimli

ELITECAD Mechanics ayrıca özel makinelerin yapımı için çok kullanıcı dostu işlevsellik sunar. Akıllı kullanıcı rehberliği gerekli girişi minimuma indirdiği için, ayrıntılı 3D tanımlamalarına gerek kalmadan, ayrı makine bileşenleri 3D alanda oluşturulur.

İstenen görünümlerdeki tanımlar da sezgisel ve kolaydır. Modifikasyon düzlemleri, tanımlanan nesnelerin bir parçasıdır ve bunların işlenmesini büyük ölçüde basitleştirir. Esnek değişiklik ve değiştirme işlevleri kullanılarak karmaşık parametrik koşullar otomatik olarak karşılanır. Kolay modifikasyon adımları, hızlı değişikliklere olanak tanır ve özellikle makineler ve tesisler için inşaatta yaratıcılık için mükemmel bir temel sağlar.

Kesin ve özlü

ELITECAD size etkili çalışma için ihtiyacınız olan özgürlüğü sağlar. Belirli bir görevi veya durumu çözmek için istediğiniz yolu seçmeniz yeterlidir: 3B, 2B veya her ikisi. ELITECAD Mechanics, 3B işlevsellik ile birlikte gerekli tüm 2B yapı işlevlerini sağlar.

Aletlerimiz mekanik yapı için en uygun şekilde hazırlanmıştır. İster ilk taslak için yardımcı hatlar, ister önceden tanımlanmış parametrik nesneler, ister tek tek bileşenlerden oluşan karmaşık montajlar olsun - sonuç her zaman kesin ve özlüdür.

Bize Ulaşın
Merhaba...
Size Nasıl Yardımcı olabiliriz?
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram