YAZILIM

3E

 PROMİMARLIK

Verimli Mimari Planlama

Verimli Mimari Planlama

Verimli Mimari Planlama için Hemen Başlayın

Mimari planlama, ayrıntılı bilgi, standartlar, yaratıcılık ve estetiği birleştiren karmaşık bir iştir. Bu nedenle hedefimiz, planlamacılara verimli ve kullanıcı dostu araçlar sağlamaktır. ELITECAD'de kullanıcının odak noktası her zaman temel görevlerdeyken, yazılım arka planda gerekli tüm diğer süreçleri halleder. Bir projeye başlamadan önce yapılan yorucu hazırlıklar, zahmetli manuel işler ve ayarlamalar geçmişte kaldı. ELITECAD, planlama iş akışınızı basitleştirir ve hızlandırır.

Projeleri, şablonları ve varyasyonları kullanmak, rekor sürede yeni ve biraz değiştirilmiş modeller oluşturmanıza olanak tanır. Pratik proje şablonları, ayrıntılı planlama aşamasıyla doğrudan başlamanıza olanak tanır. Bireysel projeler ve varyasyonlar, daha fazla kullanım için yeni şablonlar oluşturmak kadar kolay bir şekilde oluşturulabilir. Bu sayfanın sonundaki video önerilerimiz, ELITECAD'in sezgisel iş akışları hakkında bazı bilgiler sağlar.

Bireysel ve Yeterince Hızlı

Tüm projeleriniz bireyseldir, yani proje şablonları bir seçenek değil mi? Özel mimari nesnelerin zaman alıcı olması gerekmez. ELITECAD, akıllı işlevlerle benzersiz tasarımları da destekler.

Örneğin, sadece bir 2D konturu çizerek ve üzerine tıklayarak yazılım, boyutları içeren bireysel bir 3D yapı oluşturabilir. Kolay ve basit, böylece hemen ayrıntılı planlamaya başlayabilirsiniz. Bu sayfanın sonundaki video önerilerimizde bu kullanışlı fonksiyona göz atın.

Akıllı Planlama Araçları

Profesyonel mimari tasarımlar, basit bina modellerinden çok daha fazlasıdır. Yaratıcı öğelerle zenginleştirilirler ve modelleme ayrıntılarıyla etkileyicidirler. Kapılar, pencereler, cam elemanlar, çatılar, çatı pencereleri mimari planlamada kilit unsurlardır çünkü bir tasarıma bireysel karakter sağlarlar. Bazı kitaplık parçaları eklemek gerçekçi bir his sağlar ve modele hayat verir.

İyi geliştirilmiş entegrasyonlar ve otomasyonlar, yaratıcı yönü kısıtlamadan günlük işleri kolaylaştırır. ELITECAD Architecture, mimari modellerin detaylandırılması için sayısız planlama aracı sağlar. Projeler rekor sürede geliştirilebilir ve sadece birkaç tıklamayla son rötuşlar yapılabilir. Daha fazla ayrıntı Bağlantı ve Kullanılabilirlik altında bulunabilir. Video önerilerimizdeki bazı örnek işlevlere göz atın.
Bize Ulaşın
Merhaba...
Size Nasıl Yardımcı olabiliriz?
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram