YAZILIM

3E

 PROMİMARLIK

ELITECAD Architecture 16

Kolay. Hızlı. Verimli. Parametrik.
Sizin için tasarlandı: ELITECAD Architecture 16, neyi ve nasıl planladığınız önemli değil, 
sizi mükemmel bir şekilde destekler. Çünkü soyut kavramların arkasında 
her zaman planlamacılar ya da kullanıcılar gibi kişiler olduğunun farkındayız. 
Bireysel tercihleri, yetenekleri, güçlü ve zayıf yönleri olan benzersiz kişilikler.
Yeni planlama özgürlüğü, bu bireysellikte herkese eşlik eder.

Planlamada yeni özgürlük

ELITECAD, günlük planlamada her zaman optimum desteği temsil etmiştir, ancak yeni sürüm 16 ile artık projeleriniz için eşsiz bir yol arkadaşınız var. ELITECAD Architecture 16'da planlamanın merkezi olarak insan en yüksek önceliğe sahiptir. Süreçler, iş akışları ve standartlar, tamamen planlama yapan kişiye odaklanılarak daha verimli ve sezgisel hale getirilmiştir. Bu nedenle, günlük zorluklarınız için daha fazla destek bekleyin. En son teknoloji sayesinde verimlilikten ödün vermeden mutlak planlama özgürlüğünü deneyimleyin. 'Daha fazlasını beklemekten çekinmeyin' artık ELITECAD'in size bu yolda verdiği inançtır.
Estetik ve işlevsellik

Yenilenmiş Arayüz

ELITECAD Architecture 16, en modern ve net tasarımıyla etkileyicidir. Karanlık Mod veya 7 yeni arayüz stilinden biri arasında özgürce seçim yapın, planlama araçlarınızı optimum şekilde ölçeklendirmenin keyfini çıkarın ve kullanıcı arayüzünün tamamen gözden geçirilmesi sayesinde daha sezgisel iş akışlarından yararlanın.
daha fazla
Tasarım Özgürlüğü

En verimli BIM planlaması

Amacımız mümkün olduğunca az ve basit adımlarla sonuca ulaşmaktır. Gözden geçirilmiş parametrik kapı üreteci veya nokta girişi yoluyla otomatik eğime sahip yeni zeminler/döşemeler gibi çok sayıda iyileştirme, sizi karmaşık inşaat görevlerinden kurtarır ve böylece temel işler için daha fazla zaman yaratır.
daha fazla
Belegeleme Yardımı

Plan oluşturma ve belgeleme

ELITECAD Architecture 16'da, BIM modelleri yalnızca daha akıllı olmakla kalmaz, 2D veriler daha da hızlı oluşturulur ve üstelik çok daha güzel görünür. Bölümlerdeki parametrik oda etiketleri, otomatik yükseklik görünümleri ve kapsamlı şekilde genişletilmiş özellik görselleştirmesi, sürüm 16'nın öne çıkan özelliklerinden yalnızca birkaçıdır.
daha fazla
İşbirliği & takım çalışması

Bağlantı ve arayüzler

Pek çok yeni ve revize edilmiş arabirim, proje ortaklarıyla sorunsuz veri alışverişini garanti eder. Twinmotion ve Lumion için yeni yerel PDF dışa aktarımından, 3D baskı arayüzüne, IFC kitaplığı parça yönetiminden DXF toplu dışa aktarımına ve 1 tıklamayla model güncellemelerine kadar çok sayıda yenilik var.
daha fazla
Netlik

Kapsamlı metraj ve raporlar

Versiyon 16 ile artık sadece standarda bağlı global değil, aynı zamanda isteğe bağlı olarak proje ve bölge ile ilgili ana verileri de yönetebilir ve böylece maksimum alan gibi resmi sınır değerlere ve spesifikasyonlara uyum veya bunların aşılması hakkında erken bilgi alabilirsiniz. inşaat projesinin üzerine veya yüksekliğine inşa edilmiştir.
daha fazla
İzlenimler ve hisler

Taslak aşamasında görselleştirme

Planlamanın tüm aşamalarında çekici grafik çıktılar? Daha fazla çaba anlamına gelmiyorsa neden olmasın. 700'den fazla etkileyici yeni görselleştirme malzemesi ve malzeme yönetimindeki birçok optimizasyonla, etkileyici 3B model görselleştirmeleri herhangi bir ek çaba olmadan oluşturulur.
daha fazla
Bize Ulaşın
Merhaba...
Size Nasıl Yardımcı olabiliriz?
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram