YAZILIM

3E

 PROMİMARLIK

Enerji Nakil Hattı Programı

Harici düşük voltajlı enerji şebekelerinin tasarımı.
...... €
..... €+KDV
% 50 indirim

Enerji Nakil Hattı Programı

ArCADia-POWER NETWORKS, harici düşük voltajlı güç ağlarının tasarımıyla ilgili profesyonel belgelerin oluşturulmasına olanak tanır. Program, mekansal imar planlarında harici güç şebekeleri için nesneye dayalı çizimler oluşturulmasına veya bir binadaki alçak gerilim trafosundan dağıtım panosuna kadar bir güç şebekesini gösteren kullanıcı çizimlerinin hazırlanmasına olanak sağlar.

Bu modül, ArCADia BIM programının yeteneklerini gelişmiş işlevlerle genişletir; bu, bina modelleme seçeneklerinin bir kısmının ArCADia BIM programında mevcut olduğu anlamına gelir: ArCADia LT, ArCADia, ArCADia PLUS
Enerji Nakil Hattı Programı

ArCADia Enerji Şebeke Tasarım Programının Gelişmiş Özellikleri

Enerji Nakil Hattı Programı
 • Güç kaynağından nihai nesneye kadar enerji şebekesi yapısal diyagramlarının oluşturulması. İşlevsellik, önerilen bir ağın yapısal diyagramının bir çizimini hızlı bir şekilde oluşturmak için kullanılabilir. Diyagram, önerilen ağın topolojisini içerir
Enerji Nakil Hattı Programı
 • Kısa devre döngüsü için görev ve empedans faktörlerinin “kablo konektörü” yapısına dahil edilmesiyle teknik hesaplamaların iyileştirilmesi, kablo konektöründen binadaki dağıtım panosuna iç besleme hattının kısa devre hesaplamalarını aşağıdaki gibi mümkün kılar. Ayrıca tasarlanan şebeke ağının  her bölümünün yük kapasitesinin hesaplanması.
Enerji Nakil Hattı Programı
 • Mekansal gelişim planlarında anket koordinatları oluşturma imkanı. Anket noktaları işaretlendikten sonra, kullanıcı bir RTF dosyasında X ve Y koordinatları hakkında bir rapor oluşturabilir. İşlevsellik, bir tasarımcının planlanan ağ dönüm noktalarının araştırma koordinatlarını bir Tasarım Dokümantasyon Onay Ekibine sunması gerektiğinde çok kullanışlıdır.
Enerji Nakil Hattı Programı
 • Kablo bağlantı kutusu.
 • Belirli bir nesne için bir sembol görünümünü değiştirme ve tasarlanan nesneler için kullanıcı sembolleri oluşturma imkanı.
 • Zengin bir nesne kitaplığı ve kullanıcının kendi öğelerini oluşturma olasılığı.
Enerji Nakil Hattı Programı
 • Program, mekansal imar planlarında harici güç şebekeleri için nesne tabanlı çizimlerin oluşturulmasına ve bir alçak gerilim trafosundan başlayarak bir binanın dağıtım panosuna kadar bir güç şebekesini gösteren kullanıcı çizimlerinin hazırlanmasına olanak tanır.
Enerji Nakil Hattı Programı
Enerji Nakil Hattı Programı
 • Bir şebeke ağı için tüm temel hesaplamaların yürütülmesi.
 • Daha ileri işlemler için tasarımda kullanılan malzemelerin profesyonel teknik belgelerinin ve faturalarının oluşturulması.
Enerji Nakil Hattı Programı
 • Kablo ve havai güç şebeke ağlarının tasarımı.
 • Bina tesislerine bir güç bağlantısı tasarımının hızlı ve verimli bir şekilde hazırlanması ve bir harici aydınlatma sisteminin tasarımı, örn. sokaklar, yollar, otoparklar vb. için aydınlatma
Enerji Nakil Hattı Programı
 • Kullanıcı, planlanan her güç hattı için, koruma cihazları kitaplığını kullanarak veya kendi nesnelerini oluşturarak kısa devreler ve aşırı yükler için koruyucu cihazlar seçebilir.

Neden ArCADia Elektrik Tesisatı Programı?

 • Elektrikçiler için bir binadaki kurulum projesini BIM teknolojisine uygun olarak çizmeye izin veren az sayıda CAD/CAE çözümünden biri.
 • BIM teknolojisinde çalışmanın sayısız avantajı: diğer yapı elemanlarıyla çarpışmaların otomatik kontrolü, gelişmiş 3D önizleme, IFC formatına aktarma.
 • DWG formatı için tam destek.
1 AY FULL SÜRÜM DEMO PROGRAMINI İNDİRİN
DEMO İNDİRİN
PDF Dökümanını İndirin
 PDF

ArCADia BIM modüllerinin Yüklenme Durumu

Ek Modüller Temel Modüller Yüklenmeden Çalışmaz
İlk Olarak ArCADia Temel Yazılımlarından ArCADia, ArCADia Plus veya ArCADia LT yazılımını yükleyin
Temel Yazılımlar Yüklendikten sonra ,Mimarlık, Elektrik Tesisatı, Sıhhi Tesisat, Mühendislik Modüllerini yükleyebilirsiniz.
Demo kurulumlarında  Tüm Modüller otomatik olarak yüklenir.
DEMO İNDİRİN
Bize Ulaşın
Merhaba...
Size Nasıl Yardımcı olabiliriz?
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram