YAZILIM

3E

 PROMİMARLIK

3D Bina Çizim  Programı

3D BİNA TASARIM YAZILIMI
Bina tasarımı yapmak için daha kolay ve daha profesyonel bir yol mu arıyorsunuz?
Daha yüksek hız ve daha az hata sağlayan tek bir çözüme entegre edilmiş bir dizi güçlü özelliğe sahip BIM ve  3D bina çizim programı Edificius'u seçin.
Ücretsiz Kullanın
27 Euro/Ay
+KDV' den başlayan fiyatlar ile
Kaydolun
Yazılımı bir ay boyunca ücretsiz teknik destekle birlikte deneyin, ardından size en uygun abonelik planını seçin.
Profesyonel bir BIM yazılım çözümü ararken mimarların, mühendislerin ve AEC profesyonellerinin her zaman akıllarında tutmaları gereken çok sayıda önemli husus vardır.
Edificius BIM modelleme, mimari, iç tasarım, peyzaj tasarımı, MEP sistem modellemesi ve bina tasarımının diğer tüm alanlarını entegre etmenin en iyi yoludur.
Tek bir yazılımla, inşaat aşamasını başlatmak veya işinizi müşteriye sunmak için 3D BIM modelleri, kat planları, kesitler, cephe görünümleri, inşaat detayları, BoQ'lar, Renderingler ve diğer tüm ilgili proje dokümantasyonu oluşturun.
Ücretsiz Kullanın

Edificius Yazılımının tasarım özellikleri hakkında her şeyi öğrenin

Edificius'un mimarlık, mühendislik ve inşaat dünyasını nasıl geliştirdiğini öğrenin.
 • 3D Bina Çizim Programı
  3D MİMARİ TASARIM
  3D Bina Çizim Programı
  İÇ MİMARİ TASARIM
  3D Bina Çizim Programı
  BAHÇE VE PEYZAJ TASARIMI
  3D Bina Çizim Programı
  Mekanik ve Elektrik TASARIMI
  POINT CLOUD TASARIMI
  3D Bina Çizim Programı
  TARİHİ YAPILARIN TASARIMI
 • PROJE-GÖREV ZAMANLAMA
  MALİYET HESAPLAMA
  YAPAY ZEKE İLE RENDER ALMA
  GERÇEK ZAMANLI RENDER ALMA
  SANAL GERÇEKLİK

  BIM NESNELERİ KÜTÜPHANESİ

3D Bina Çizim ve Tasarım Programı Edificius'u ÜCRETSİZ DENEYİN

3D Bina Çizim ve Tasarım Programı
ACCA Yazılım uzmanlarından Ücretsiz DEMO Talep edin
 ONLINE DEMO
3D Bina Çizim ve Tasarım Programı
Ücretsiz ONLINE KURSLARIMIZI TAKİP EDİN
 ONLINE KURSLAR
Yeni Binalar ve Tadilatlar için 2D/3D Mimari Tasarım
3D Bina Çizim Programı

Edificius, projeleri ve kavramları hayata geçirmeye yardımcı olacak bir BIM yazılımı arayan mimarlar, mühendisler ve haritacılar için profesyonel bir 3D Bina tasarım yazılımıdır: parametrik BIM nesneleri ile kat planları veya 3D modeller oluşturun ve projeyi yazılımın çevrimiçi kitaplığındaki nesnelerle tamamlayın.

Duvarları, pencereleri, kapıları tasarladığınızda... yazılım, projenizin tüm yönlerini görselleştirmek için 3B modeli oluşturur. Yetkilendirme, inşaat ve diğer teknisyenler veya müşteri ile iletişim için gerekli tüm belgeleri otomatik olarak alın.

Diğer tasarım ve modelleme araçlarıyla koordineli bir şekilde çalışmak kolaydır: yazılım, DXF/DWG, IFC, SketchUp®, Blender® ve Rhino/Grasshopper® gibi çeşitli CAD ve 3D formatlarında içe ve dışa aktarır.

daha fazlası

İç tasarım, mobilyalar ve aydınlatma

Edificius ile iç tasarım projeleri oluşturmak için profesyonel bir yazılımınız var.

2B çizimler veya 3B modellerle uğraşın ve diğer BIM yazılım satıcılarından CAD çizimlerinizi veya BIM modellerinizi içe aktarın, ACCA BIM Object çevrimiçi kitaplığındaki binlerce nesneyle projenizi tamamlayın, birkaç saniye içinde fotogerçekçi görüntüler üretin ve sizin için sürükleyici sanal deneyimler yaratın. müşterileriniz.

2B planlar ve 3B görünümler, kesitler, cephe görünümleri ve kesin maliyet tahminleri üretin.
Daha fazla Bilgi Alın
Arazi modelleme, bahçe ve dış mekan tasarımı
3D Bina Çizim Programı

Edificius, mimari ve peyzajı bütünleştirmek için basit ve etkili bir araçtır.

Araziyi DWG/DXF dosyalarından, raster görüntülerden veya Google Maps™'ten modelleyin ve duvarları, yüzme havuzlarını, göletleri, çitleri, çiçek tarhlarını, avluları ve daha fazlasını modellemek için kullanımı kolay araçlarla bahçeler, peyzajlar, kamusal alanlar, parklar tasarlayın çevre düzenlemesi ile ilgili nesneler.

DXF, DWG ve PDF formatında serbestçe özelleştirilebilen ve dışa aktarılabilen, efsanelerle tamamlanmış ayrıntılı kat planları alın.

daha fazlası
MEKANİK ELEKTRİK TESİSATI TASARIMI (MEP)
3D Bina Çizim ve Tasarım Programı

Edificius, binanın MEP (Sıhhi Tesisat ve Elektrik) sistemlerinin mimari modele göre modellenmesine olanak tanır ve ayrıca şunları elde eder:

 • binanın tesis sistemine tam bir genel bakış
 • MEP tesis ağlarının uzamsal tutarlılığını değerlendirmek
 • sistemlerin oda estetiğine veya işlevlerine müdahale etmesini önleyin.

 

daha fazlası
TARİHİ BİNALARIN TEKRAR TASARIMI
3D Bina Çizim Programı

Edificius, tarihi binaların modellenmesi, hasar giderme yönetimi ve mevcut varlıkların restorasyonu, kurtarılması, korunması ve bakımının destekli tasarımı için özel bir BIM nesneleri ve özel editörler kütüphanesine sahip bir ortama sahiptir.

Tonozları, geçme kirişleri, ahşap kirişleri, nişleri modelleyin, bozulmuş yüzeylere malzeme uygulayın, belirli bir yapı elemanı üzerinde bulunan hasarlı alanları belirleyin ve vurgulayın, yapı elemanlarına bir ortofoto atayın.

 

daha fazlası
BIM KÜTÜPHANESİ
3D Bina Çizim Programı

Edificius ile sürekli güncellenen binlerce BIM nesnesine, dokuya, CAD bloğuna ve 3B modele erişin ve Revit®, SketchUp®, Obj, collada vb. dosya biçimleri gibi diğer birçok nesne türünü içe aktarın.

3D Modeller, malzemeler ve renkler, çelik profiller, 2B bloklar, malzeme katmanı elemanları, kapılar, pencereler, ağaçlar, hareketli karakterler, mekanik sistemler, ısı jeneratörleri, hareketli araçlar, şantiye simülasyonu için BIM nesneleri kategorilerini bulun.

Üzerinde çalıştığınız proje türü ne olursa olsun, tüm mimari, mühendislik ve inşaat ihtiyaçlarınızı karşılamak için ihtiyacınız olan tüm 3D/2D veya BIM nesnelerini bulacaksınız.

daha fazlası
POINT CLOUDS(NOKTA BULUTLARI) BIM'E TARAYIN
3D Bina Çizim Programı

Edificius ile büyük nokta bulutu kümelerini bile çok kolay bir şekilde içe aktarabilir ve yönetebilirsiniz.


Survey'den başlayarak ilgilendiğiniz bölümü seçin, kenarları ve düzlemleri belirleyin, farklı modelleri eşleştirin ve Edificius öğelerini modelle ilişkilendirin.

daha fazlası
Proje Zaman yönetimi
3D Bina Çizim Programı

Edificius,  proje yürütme faaliyetlerini planlamak için geliştirilmiş özel bir ortam sunar.

Projeyi yürütme aşamalarına ayırın ve her birini model nesnelere bağlayın.

Planlanan faaliyetlere dayalı basit bir animasyonlu zaman çizelgesi, çeşitli inşaat aşamalarının zaman içinde nasıl ilerleyeceğini simüle etmenize olanak tanır.

daha fazlası
Bina tasarımı ile entegre otomatik metraj ve maliyet tahminleri
3D Bina Çizim Programı

Edificius, BIM modelinden dinamik olarak otomatik bir BOQ/inşaat projesi maliyet tahmini oluşturur.

Her mimari model varyasyonu, proje miktar toplamlarını ve miktarlarını hizalayarak BoQ/tahminin otomatik olarak güncellenmesine neden olur.
3D BIM modelinin her nesnesi, fiyat listesi öğelerine ve ölçüm satırlarına dinamik olarak bağlanır. 3D BIM modelinde bulunan bir veya daha fazla nesneye hangi iş kalemlerinin ve maliyetlerin karşılık geldiğini görebilir ve bunun tersini yapabilir, BIM model nesnesinden tüm iş türlerini ve ilgili maliyetleri seçebilirsiniz.

Her şey otomatik, daha hızlı ve kontrol edilmesi daha kolay hale geliyor.

daha fazlası
menu-circlecross-circle
Bize Ulaşın
Merhaba...
Size Nasıl Yardımcı olabiliriz?
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram