YAZILIM

3E

 PROMİMARLIK

 Mühendislik Mimarlık ve İnşaat sektörleri 
için Programlar

ACCA, 1 Numaralı IFC-OpenBIM® uzmanıdır. Mimarlık, mühendislik ve inşaat sektörleri için dünyanın en fazla IFC sertifikalı yazılım çözümüne sahip şirketidir

Mimarlık, Mühendislik ve İnşaat sektörleri için tüm ACCA yazılım çözümlerini keşfedin!

Herhangi bir sınırlama veya yükümlülük olmaksızın bir aylık ücretsiz deneme
İlk günden itibaren sınırsız, ücretsiz teknik destek ve ücretsiz eğitim
Herhangi bir sınırlama veya yükümlülük olmaksızın bir aylık ücretsiz deneme

Bugün mevcut olan en iyi Mühendislik ve Mimarlık endüstri yazılım çözümleri nelerdir?

Tasarımdan uygulamaya ve bakıma kadar binanın tüm yaşam döngüsünü yönetmek için kamu veya özel işlerde yer alan her mimar, mühendis veya AEC profesyoneli için sahip olunması gereken yazılım çözümleri.
ACCA'nın inşaat sektörü için entegre tasarım ve yönetim için yeni çözüm yelpazesine bakın!

Mimarlık Yazılımı

Çok çeşitli mimari yazılım çözümleri arasında 2B, 3B tasarım ve BIM modelleme yazılımı artık her AEC profesyoneli için kesinlikle hayati hale geliyor.

ACCA'nın mimari tasarım yazılımı, plan görünümünde veya doğrudan 3D olarak modelleme yapmanıza olanak vererek, IFC dosya formatındaki BIM modelleri veya tipik DXF/DWG CAD çizimleri üzerinde çalışmanıza olanak tanır.

3D/BIM modelleme, tüm inşaat projesi belgelerini dinamik olarak oluşturmanıza ve güncellemenize ve ayrıca ayrıntılı saha çizimlerini hızlı bir şekilde oluşturmanıza olanak tanır.
DAHA FAZLA

Mimarlık Yazılımı

3B mimari işleme, bir mimar veya mühendisin çalışmasında önemli bir faaliyettir ve mimari tasarım, iç tasarım, peyzaj veya bahçe tasarımında yararlı olabilir, ancak aynı zamanda çok sık yapısal veya MEP bitki tasarımında da kullanılabilir.

ACCA'nın 3D mimari render yazılımı ile profesyonel render çizimleri artık 3D tasarımın tüm yönleriyle entegre edilebilir ve ayrıca tüm çalışma aşamalarında bir proje doğrulama ve kontrol aracı olarak kullanılabilir.

Profesyonel ve fotogerçekçi işlenmiş görselleriniz, videolar ve multimedya sunumlarıyla birlikte (ışık izleme ve gerçek zamanlı işleme teknolojileri sayesinde sürükleyici sanal gerçeklikle oluşturulmuştur), daha iyi etkileşim kurmak ve müşterilerinizi daha fazla ikna etmek için önemli iletişim araçları haline gelir.
DAHA FAZLA

Bina Tasarım Yazılımı

Mimarlar, mühendisler ve tasarımcılar, profesyonel tasarım uygulamalarıyla ilgili birçok önemli hususta bir araya gelmeli ve tüm disiplinleri doğal ve hızlı bir şekilde entegre eden bir yazılıma sahip olma ihtiyaçlarını karşılamalıdır.

ACCA, aşağıdakiler için ilk yazılımı sunar:

 • entegre mimari tasarım
 • iç dizayn
 • peyzaj tasarımı
 • tesis sistemleri tasarımı (MEP)
 • tarihi bina tasarımı
 • nokta bulutları
 • bina tahmin yazılımı
 • proje yönetimi yazılımı
DAHA FAZLA

Yapı Maliyet Hesabı Yazılımı

Herhangi bir mimari veya bina tasarım firması, yüklenici ve hatta bir Kamu İdaresinin teknik ofisleri, projelerinin maliyet tahminlerini geliştirmek için belirli bir yazılım aracına ihtiyaç duyar.

ACCA, aşağıdakiler sayesinde size en iyi maliyet tahmin özelliklerini sağlar:

 • bütçeleme ve BoQ yazılımı
 • IFC BIM modellerinden metrik verileri çıkarmak için 5D BIM yazılımı
 • miktar araştırmaları ve CAD veya Raster çizimlerinden çıkarımlar için yazılım
 • iş planlama ve zamanlama yazılımı (Gantt)
DAHA FAZLA

Yapısal Analiz Programları

Yapısal hesaplamalar ve analiz, inşaat mühendisliği ve tasarımındaki muhtemelen en önemli disiplinlerdir ve bu nedenle, mimarlar ve yapı mühendisleri için güvenilir yapısal hesaplama yazılım çözümleri esastır.

ACCA, betonarme binalarla ilgili yapısal hesaplamalar, çelik yapılar ve yığma yapılar hesaplama yazılımı için en eksiksiz çözümü sunar.

Bu farklı yazılım modülleri, eksiksiz ve profesyonel bir entegre yapısal hesaplama çözümü oluşturmak için birbirleriyle entegre edilebilir.

DAHA FAZLA

Tesis yönetim yazılımı

İnşaat işlerinin yönetimiyle ilgili bir diğer önemli husus da bakımdır.

ACCA tesis yönetimi (FM) platformu, yönetim sistemlerini ve IOT sensör sistemlerini entegre eder.

Yazılım, sensörlerden gelen gerçek zamanlı verilerle binanın dijital ikizini oluşturmanıza olanak tanır. Planlanmış müdahaleler veya sensör uyarıları (BMS sistemleri), tesis yönetim platformları (BMMS) tarafından yönetilir ve tüm inşaat verilerini güncel tutmanıza olanak tanır.

Platformlar binaları, varlıkları ve bina sakinlerini daha verimli ve etkili bir şekilde yönetmeye yardımcı olur.

DAHA FAZLA

BIM yönetim yazılımı

Mimarların, mühendislerin, tasarım ve inşaat şirketlerinin günlük çalışmalarının temel unsurları arasında, faaliyetlerin planlanması ve koordinasyonunu da buluyoruz.

ACCA, herhangi bir cihazdan ve her yerden çevrimiçi çalışırken büyük inşaat ve altyapı projelerini bile yönetirken artık iş arkadaşlarınızla gerçek zamanlı olarak işbirliği yapabileceğiniz entegre bir bulut sistemi sağlar.

IFC, Revit, DWG, DXF, GIS, nokta bulutlarını yönetmek ve tasarım, yürütme veya bakım ekiplerini gerçek zamanlı olarak koordine etmek kolaydır.

DAHA FAZLA

Mimarlar, mühendisler ve inşaat şirketleri için diğer önemli yazılımlar

Hem mimari tasarım hem de proje yürütme ile koordine edilen diğer önemli hususlar, fotovoltaik sistemlerin tasarımı veya şantiyede kullanılabilecek iskele tasarımı ve risk değerlendirme yazılımı olabilir.

ACCA'nın çözümleri arasında iskele, binaların enerji simülasyonu ve fotovoltaik sistem tasarımı için 3D BIM teknolojisine sahip birçok gelişmiş çözüm bulunmaktadır.

DAHA FAZLA
menu-circlecross-circle
Bize Ulaşın
Merhaba...
Size Nasıl Yardımcı olabiliriz?
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram