YAZILIM

3E

 PROMİMARLIK

ALLPLAN 2022

En iyi Tasarım ve Uygulanabilirlik
Allplan, tüm proje aşamaları boyunca tasarım ve inşaat sürecine 
eşlik eden ve entegre eden mimarlar, mühendisler ve müteahhitler
için disiplinlerarası bir platformdur.

> Sorunsuz disiplinler arası veri alışverişi
> 2D ve 3D çalışma yöntemleri arasında serbestçe geçiş yapın
> Eşsiz bilgi kalitesi ve hassasiyeti

Allplan 2022 sürümü ve gelecek stratejileri
Ürün Yönetimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Kevin Lea'nın veriye dayalı karar verme, Bulut teknolojisi ve yeni Allplan versiyonunun faydaları hakkında konuşmasını izleyin (EN).

KUSURSUZ ENTEGRE SÜREÇLER YOLUYLA OPTİMAL YAPILABİLİRLİK

Allplan 2022, mimarların, mühendislerin ve müteahhitlerin ilk tasarımdan şantiyede başarılı uygulamaya kadar tek bir platformda entegre çalışma yöntemini temsil eder.

Allplan 2022, arazi modeli ve yol tasarımı için işlevsellik ile inşaat ortamının kapsamlı bir şekilde yakalanmasını destekler. Bina modelinin detaylandırılması için yeni versiyon, modelleme, görselleştirme, beton ve çelik yapılar için optimize edilmiş araçların yanı sıra şantiyede uygulamaya yönelik yeni fonksiyonlar sunuyor. Aynı zamanda, yeni sürüm birçok alanda optimize edilmiş kullanım kolaylığı ile etkileyicidir.

ALLPLAN 2022 ÖZELLİKLERİ
allplan 2022
BIM Destekli Tasarım
Allplan, inşaatta gecikmeleri önleyerek, tasarım aşamasında bile hataları ve çelişkileri erkenden göstererek, önce sanal sonra gerçekte inşa etmenizi sağlar.
Video
allplan 2022
Sorunsuz Veri Alışverişi
Planlama ortaklarıyla sorunsuz ve güvenilir veri alışverişi sağlamak için yazılım, DWG, DXF, DGN, IFC4 ve PDF dahil olmak üzere tüm geleneksel değişim formatlarıyla yüksek kaliteli arayüzler içerir.
allplan 2022
 Optimize Ekip Çalışması
Allplan ile bir ofis içinde ve ayrıca birden fazla lokasyonda bir proje üzerinde işbirliği yapabilirsiniz. Bulut tabanlı platform Bimplus ve Allplan Share ile birlikte BIM modellerinin çok disiplinli koordinasyonu gerçeğe dönüşüyor.
allplan 2022
Hızlı Üretim
Modern ve sezgisel bir kullanıcı arayüzü, hızlı bir şekilde öğrenmenizi ve daha üretken olmanızı sağlayan rol ve görev tabanlı çalışmayı kolaylaştırır.
allplan 2022
Uygulama Esnekliği
Allplan, tamamen iki boyutlu çalışma çizimlerinden nesne yönelimli BIM çalışma yaklaşımına kadar bireysel tasarım süreçlerinizde esnektir.
allplan 2022
Üst Düzey Görselleştirme
Maxon'un entegre CineRender'ı, doğrudan Allplan'dan sezgisel ve verimli bir şekilde yüksek kaliteli görselleştirmeler oluşturmanıza olanak tanır.
Video
allplan 2022
Özgür Tasarım
Siemens'in Allplan'a entegre olan güçlü Parasolid modelleme çekirdeği, 3D modeller oluştururken daha fazla özgürlük sunar.
Video
allplan 2022
Güvenilir Metraj Alma
Metraj alımında maksimum güvenilirlikten yararlanın; 3D modelden oluşturulan oda programları, kat alanı hesaplamaları ve kapı listeleri.
Video
allplan 2022
Sorunsuz Tasarım Süreci
Allplan, ilk taslaktan son genel düzenlemeye ve donatı çizimlerine kadar tüm tasarım sürecini tek bir sistemde destekler.
Video
allplan 2022
Kullanım Kolaylığı
Allplan, basittten çok karmaşığa kadar her tür inşaat projesi için ve hem binalar hem de inşaat mühendisliği inşaatları için uygundur.
allplan 2022
Statik Programlara Veri Transferi
Yapısal/yapısal analiz modelleri ve etüt sonuçları FRILO Statik, SCIA Engineer ve diğer sistemlerle değiştirilebilir.
allplan 2022
Donatı Detaylandırma
3D model içinde tanımlanmış olan donatılar, tendon ve ek bağlantı aparatları yüksek tasarım güvenilirliğini ve netliğini sağlar.
Video
allplan 2022
Özelliştirme Olanağı
Allplan, müşteriye özel gereksinimlere kolayca uyarlanabilir. Otomasyon, özel ürünler veya kalite kontrolleri için, entegre Görsel Komut Dosyası veya Python API'si çözümler sunar.
allplan 2022
Optimum İnşa Edilebilirlik
Allplan ile, ilk tasarımdan şantiyede başarılı uygulamaya kadar çok disiplinli tek bir platform aracılığıyla sorunsuz bir şekilde entegre edilmiş süreçler desteklenir.
allplan 2022
Bulut İşbirliği
Bimplus ile Allplan kullanıcıları, teslimatta maksimum verimlilik için proje ortaklarıyla işbirliği, proje ve veri yönetimi potansiyellerini genişletiyor.

ALLPLAN

İhtiyaçlarınıza Göre Ürünlerimizi karşılaştırın
ÜRÜN KARŞILAŞTIRMASI

ALLPLAN 2022 EKLENTİLERİ VE DİĞER YAZILIMLAR

allplan 2022
Allplan Share
"Allplan Share" ile, tek ve aynı Allplan verileriyle dünya çapındaki planlama ortaklarıyla doğrudan işbirliğinden yararlanırsınız. BIM platformu Allplan Bimplus'ı temel alır ve ayrıca açık API aracılığıyla diğer araçlara doğrudan bağlantıya izin verir.
Allplan Share
allplan 2022
Allplan Çalışma Grubu Yöneticisi
Allplan Workgroup Manager, CAD iş istasyonlarının yerel ağlarda (LAN) ve ayrıca İnternet üzerinden organizasyonunu üstlenir. Orta ve büyük ölçekli planlama ve inşaat firmalarında net sinerji etkileri yaratır.
Workgroup Manager
allplan 2022
Allplan Lisans Sunucusu
Allplan Lisans Sunucusu, lisanslarınızın etkin yönetimini ve optimum kullanımını sağlar. Lisans sunucusu, kurumsal ağdaki lisanslara güvenli erişim sağlarken, ofis dışında lisanslar için esnek kullanım sunar.
License Server
allplan 2022
ALLPLAN BRIDGE
Allplan Bridge, köprülerin parametrik modellemesi için güçlü bir BIM çözümüdür. Parametrik 3D model, benzeri görülmemiş düzeyde kullanıcı dostu ve esneklik sunarak önemli tasarım süresinden tasarruf sağlar.
BRIDGE
allplan 2022

ALLPLAN DESTEK

ALLPLAN SERVICEPLUS
Allplan Serviceplus ağımızın bir üyesi olarak, her zaman en son sürümle çalışırsınız ve ayrıca yazılımınızın tüm seçeneklerinden verimli bir şekilde yararlanırsınız. Yönetici, mimar, ofis yöneticisi veya genel müdür olun, destek ekiplerimiz sorularınıza verimli, kapsamlı ve profesyonel bir şekilde yanıt verir.
Service Plus

ALLPLAN FORUM

ALLPLAN CONNECT
Uluslararası hizmet portalımız Allplan Connect ile küresel bir Allplan topluluğunun avantajlarından yararlanabilirsiniz. Bugün uzmanlara katılın!
Connect
allplan 2022

Allplan Yazılımlarında 2022 Bahar Kampanyası

Yazıya Gidin

ALLPLAN FORUM

ALLPLAN CONNECT
  • Mimarlar ve mühendisler arasında sorunsuz işbirliği
  • Tasarım aşamasında inşaat uygulamasını düşünün
  • Entegre iş akışları verimliliği ve değer yaratmayı artırır
Allplan 2022'nin tam sürümünü 30 gün boyunca ücretsiz ve herhangi bir yükümlülük altına girmeden test edin. Sadece yazılımı indirin ve tüm avantajları kendiniz yaşayın.
Şimdi İndirin
allplan 2022
allplan 2022
*1,006 Allplan müşterisine ve potansiyel müşteriye yaptığımız bir ankette, "Allplan'ı başkalarına tavsiye eder misiniz?" diye sorduk. %96'sı "Evet" cevabını verdi. Anket Ekim ve Kasım 2016'da gerçekleştirildi.
menu-circlecross-circle
Bize Ulaşın
Merhaba...
Size Nasıl Yardımcı olabiliriz?
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram